Płatność bezgotówkowa u klienta w domu

Usługa już wkrótce dostępna dla klientów CUD Energy

Ciągle staramy się dostosowywać do stale zmieniającego się rynku, który oferuje z każdym rokiem coraz bardziej zaawansowane rozwiązania. Zamawiając nasze usługi, już nie musisz martwić się o to, że nie wypłaciłeś lub nie wypłaciłaś pieniędzy!

Mniej krępujących sytuacji. 

Znasz tą sytuację, w której zamawiają Państwo usługę, a na miejscu okazuje się, że w portfelu jest zbyt mało pieniędzy i trzeba udać się ze specjalistą do najbliższego bankomatu, by wypłacić dla niego środki? Nie znasz pracownika, który przyszedł naprawić telewizor lub kuchenkę, więc obawiasz się zostawić go samego w swoim domu? On sam nie ma możliwości wystawienia rachunku z odroczonym terminem płatności lub w obawie o brak odzewu, nie chce sfinalizować transakcji w ten sposób? Nic dziwnego, każdy obawia się o swój dobytek, wypłatę za ciężką pracę i koszty, które będą poniesione, jeśli transakcja nie przebiegnie w sposób pomyślny.
Dlatego w trosce o zadowolenie naszych klientów, oferuje możliwość płatności kartą, by nie musieli oni znajdować się w krępującej lub trudnej sytuacji. To również możliwość płatności smartfonem w formie BLIK. Transakcja BLIK poprzez zbliżenie telefonu do terminala POS działa, jeśli telefon klienta jest wyposażony w technologię NFC. Przykładów jest naprawdę wiele i prawdopodobnie zarówno każdy z Państwa, jak i my sami, znajdowaliśmy się już w wielu tego typu miejscach.
Pilotaż płatności elektronicznych uruchomiony na urządzeniach został bardzo korzystnie przyjęty na    grupie klientów którym zaoferowaliśmy ofertę płatności kartą bądź w formie BLIK poprzez smartfon.

Czy jest to bezpieczne?

Nasi klienci często obawiają się o płatności kartą, ponieważ nie posiadają gwarancji, że finalizacja jest dla nich bezpieczna. Spokojnie! Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję wszystkim interesantom, gdyż zależy nam na spełnieniu wszystkich oczekiwań. Dysponujemy takim samym terminalem płatniczym, jak sklepy stacjonarny, obiekty handlowe, restauracje, staje benzynowe itp. W tych miejscach nie boisz się płacić kartą, ponieważ jest to zupełnie normalne i robisz tak od kilku lat? W tym wypadku jest tak samo, tylko wyposażenie jest lepiej zaawansowane technologicznie i umożliwia większą ilość możliwości.
Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą i dysponujemy ofertą skierowaną w stronę osób, które tak samo jak my, cenią sobie wysoką jakość usług i realizacji powierzonych zadań. Jeśli chcesz się o tym przekonać, wystarczy skontaktować się z nami i umówić na wizytę.