Opieka nad zwierzętami

Oferujemy usługi opieki nad zwierzętami - tanio, solidnie, lata doświadczenia. Powierz nam opiekę nad swoim pupilem podczas Twojej nieobecności

Oferujemy profesjonalną opiekę nad psami, kotami, królikami, gryzoniami, gadami, płazami, ptakami i owadami.

Oferta nie dotyczy psów agresywnych, węży i pająków.

Opieka nad gryzoniami, płazami czy gadami; możemy zająć się zwierzętami u właściciela jak też zapewnić mu warunki poza domem (tzw. hotel dla zwierząt). Udostępniamy akwarium, terrarium bądź klatkę adekwatną do wielkości pupila.

Opieka nad kotami

Z uwagi na terytorialny charakter kota, oferuję wyłącznie opiekę z dojazdem do domu właściciela. Moim zdaniem, takie rozwiązanie jest bardziej korzystne dla pupila, który wystarczająco stresuje się w czasie nieobecności właściciela.

Opieka nad ptakami

Ze względu na stres zwierząt związany ze zmianą miejsca pobytu preferuję opiekę z dojazdem do domu właściciela (do uzgodnienia).

Kamienie zapewnia właściciel wraz z wszelkimi uwagami by zapewnić komfort i bezpieczeństwo Swojego pupila. Możliwość zakupu z Naszej strony po preferencyjnych kosztach zakupu. (paragony, faktury do wglądu)

Bezpieczeństwo: do właściciela należy udokumentowanie wszelkich szczepień w trakcie nieobecności właściciela gdy zwierzę jest pod opieką naszego pracownika.

Współpracujemy z gabinetem weterynaryjnym, zapewniając Waszym pupilom w trakcie Waszej nieobecności zdrowy i bezstresowy pobyt.

Pierwsze spotkanie odbywa się u właściciela w domu, celem omówienia warunków opieki i potencjalnych uwag dotyczących pupila.

Zakres usług nie obejmuje hotelu dla psów, nie mniej i tutaj w przyszłości zostanie rozszerzona oferta usług.