Opieka nad osobami starszymi

We własnym domu każdy czuje się najbezpieczniej a w przypadku seniorów jest to szczególnie ważne. Spokój i znajomość otoczenia to poważne atuty opieki domowej. Własny dom i atuty wynikające bezpośrednio z wyboru dobrej opiekunki są w stanie zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo podopiecznym.

Opieka domowa to sposób na połączenie tego, co dawały dawniej tylko domy opieki, czyli pełnej, profesjonalnej opieki zapewnianej przez wykwalifikowany personel oraz tego, co zapewnia tylko środowisko domowe: zaciszne, przytulne i bezpieczne otoczenie.

Opieka dla seniora

Opieka nad osobami starszymi w Zielonej Górze i okolicach oraz chorymi to niezwykle odpowiedzialne zadanie, dlatego do swojej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i empatią. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna w jesieni życia jest obecność drugiego człowieka. Dlatego stworzyliśmy szeroką ofertę, która spełnia oczekiwania osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.

Jesteśmy po to, by pomagać seniorom oraz ich rodzinom, które nie zawsze mają możliwość zapewnienia im opieki na właściwym poziomie. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, porady, wsparcia – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Każdorazowo szczegółowo ustalamy zakres usług opiekuńczych oraz pielęgniarskich. Rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego proponujemy do wyboru opiekę godzinową lub całodobową. Doświadczeni opiekunowie. Dbamy o najwyższą jakość opieki, dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane opiekunki osób starszych.

Zapewniamy profesjonalnie przygotowany personel gwarantujący wysokiej jakości opiekę i bezpieczeństwo pacjentów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla osób starszych, chorych, niepełnosprawnych i samotnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – dostosowujemy rodzaj i czas trwania opieki do stanu zdrowia, zaleceń lekarskich oraz potrzeb każdej osoby.

Na czym polega opieka nad seniorem?

Opieka nad osobami starszymi to m.in. dotrzymywanie towarzystwa i dbanie o dobre samopoczucie seniorów, pomoc w prowadzeniu domu, zakupy, a także pomoc w codziennej toalecie i innych rutynowych codziennych czynnościach. 

Jesteśmy doskonałą alternatywą dla osób, które nie chcą spędzić życia w domu opieki, a z powodu podeszłego wieku lub złego stanu zdrowia nie radzą sobie samodzielnie. My oferujemy im ściśle zindywidualizowaną opiekę w ich własnym domu i serdeczne, pełne empatii podejście.

Nasza zróżnicowana kadra w skład której wchodzą: opiekunowie osób starszych, fizjoterapeuci, masażyści, pielęgniarki oraz psycholog to osoby sprawdzone, zweryfikowane, z dużym doświadczeniem, szeroką wiedzą z zakresu opieki społecznej i prawdziwym powołaniem do swojej pracy, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.