Monitoring

Systemy alarmowe oraz monitoring w Zielonej GórzeProponujemy montaż i serwis alarmów przewodowych oraz bezprzewodowych oraz systemów alarmowych w Zielonej Górze i okolicach.

Zajmujemy się montażem wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych, telekomunikacyjnych, internetowych, alarmowych, wizyjnych, domofonowych, itd.
Służymy fachową radą oraz pomocą. Oferujemy profesjonalne zaprojektowanie a następnie montaż alarmów, monitoringu, kamer do domu i mieszkania w Zielonej Górze i okolicach. Nasza firma specjalizuje się w instalacji rożnych systemów elektrycznych zwiększających komfort życia oraz bezpieczeństwo naszych klientów.
 
Świadczymy usługi instalacji kamer i alarmów dla osób prywatnych, inwestorów przemysłowych a także różnego rodzaju instytucji publicznych jak i prywatnych. Dzięki temu, że sami zaprojektujemy odpowiedni system dostosowany idealnie do Państwa potrzeb oraz wymagań, macie Państwo gwarancję, że system będzie działał niezawodnie i zgodnie z oczekiwaniami.
Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w montażu systemów alarmowych, oferując klientom wyłącznie sprzęt najwyższej jakości. Zajmujemy się również montażem systemów monitoringu i telewizji przemysłowej, kamer a także rejestratorów wideo w jakości Full HD (i wyższej).
 
Prowadzimy serwis alarmów i systemów alarmowych bezprzewodowych i przewodowych. Działamy stosując elastyczny, wygodny dla klienta czas pracy. Gwarantujemy fachowość i solidność świadczonych usług. Oferujemy pełną gamę tych produktów, od pojedynczych elementów po pełne zestawy. Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta skłoni Państwa do nawiązania bliższej współpracy z naszą firmą. 
Montaż alarmów oraz domofonów

Montaż systemów alarmowych (alarmy przewodowe oraz bezprzewodowe) naprawy, modernizacje okresowe przeglądy Automatyka domowa ( smart dom, inteligentny dom) i Instalacje elektryczne montaż systemów kontroli dostępu (czytnik zbliżeniowe, zamki kodowe, czytniki biometryczne). 

System przed włamaniem to kompleksowy system pozwalający na pełne zabezpieczenie prywatnej posiadłości, mieszkania lub terenu przedsiębiorstwa przed wtargnięciem niechcianej osoby. Kompleksowe usługi z zakresu systemów bezpieczeństwa, monitoring, montaż alarmów oraz domofonów w Zielonej Górze i okolicach. 
Nasza bogata oferta zawiera kamery, uruchomienie i obsługę całego systemu. Sprawimy, że twój monitoring będzie niezawodny i skuteczny, a Ty w końcu poczujesz się bezpiecznie.