Masażysta

Masażysta w Zielonej Górze z dojazdem do domu klientaZarezerwuj Wizytę z Bezpłatnym Dojazdem Tego Samego Dnia – Ciesz się Szybkim Powrotem Do Zdrowia. Jeśli i Ty pragniesz zaznać tej dobroczynnej formy relaksu skorzystaj z usług specjalisty. Wybierz relaks na który zasługujesz! Masaż z dojazdem, masaż klasyczny i relaksacyjny w domu klienta.

Zabiegi wykonywane w domu klienta to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Nie musisz martwić się dojazdem do gabinetu masażysty, miejscami parkingowymi ani odległością. Jestem doświadczonym masażystą z blisko dwudziestoletnim stażem. Poznałem i od kilkunastu lat wciąż doskonalę różnorodne techniki masażu. Dodatkowo dojazd do klienta jest dodatkowym atutem! Od najmłodszych lat moją pasją było pomaganie innym ludziom. W moim duchowym i zawodowym rozwoju zgłębiałem tajemnice ludzkiego ciała i zdrowia. Nieobcy jest mi ból kręgosłupa, którego sam niejednokrotnie doświadczyłem. Masaż klasyczny to najpopularniejszy rodzaj masażu. Może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Najczęściej stosuje się tu tradycyjne techniki masowania, takie jak rozcieranie, głaskanie, ugniatanie, wibracje, oklepywanie.

Na czym polega masaż klasyczny?

Masaż klasyczny jest to rodzaj zabiegu manualnego. Polega na mechanicznym oddziaływaniu, na cały organizm osoby masowanej za pomocą ruchów masażysty. Jest metodą leczenia fizykalnego zewnętrznych i wewnętrznych objawów chorobowych, a w wielu przypadkach przyczyn chorobowych. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek. Wywiera pośredni i bezpośredni wpływ na organizm.

Masaż relaksacyjny ma na celu odprężyć ciało i umysł oraz wprowadzić go w stan relaksu. I właśnie my dokładamy starań, by w trakcie masażu taki efekt uzyskać. Coraz chętniej korzystamy z usług masażystów i to nie wyłącznie w celach rehabilitacyjnych, a dla relaksu i odstresowania się.

Masaż klasyczny oraz relaksujący w Zielonej Górze z dojazdem do domu klientaChcesz poprawić wygląd skóry? Wykazano, że masaż relaksacyjny skutecznie usuwa złuszczony naskórek, i wydzieliny gruczołów, jak również przyśpiesza przepływ krwi i limfy. W rezultacie skóra lepiej oddycha, odzyskuje zdrowy koloryt i staje się gładsza. Masaż relaksacyjny jest to specyficzne połączenie masażu klasycznego i energetycznego. Jego celem jest pełna relaksacja i wyciszenie osoby masowanej. Masażem powinno być objęte całe ciało albo co najmniej jego tylna strona. Fenomen jakim jest ludzki dotyk sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych.

Satysfakcja i odprężenie gwarantowane.