Cennik

W związku szerokim wachlarzem usług i związaną z tym specyfiką, każda usługa podlega indywidualnej wycenie. Jesteśmy elastycznie na wszelkie sugestie i propozycje wychodząc na przeciw potencjalnym usługobiorcą. Wszystko więc zależy od tego na co Państwo się zdecydują. Czy jest to usługa jedno radno razowa czy cykliczne. Kwestia dotyczy tak usług sprzątania jak i usług renowacji mebli czy usług elektrycznych.

Stąd trudno nam ustalać sztywne ceny. Inną kwestią jest sprzątanie grobów a jeszcze inną naprawy hydrauliczną. Czy naprawa ma dotyczyć zakupu nowego sprzętu czy z kolei posiadają Państwo swój. Zbyt wiele czynników jest by można to ująć w cennik.

Dzięki długiej współpracy z hurtowniami, zdążyłem „wypracować” dobre rabaty, przez co mogę także zaoferować konkurencyjne ceny.

Duże doświadczenie pozwala nam szybko zdiagnozować problem, dzięki czemu czas, który poświęcamy na usunięcie awarii jest krótszy niż u mniej doświadczonych elektryków a rabaty w hurtowniach pozwalają nam na kupno części czy materiałów taniej

Suma tych dwóch czynników powoduje że zazwyczaj szybciej radzimy sobie z awarią, a cena usługi jest niższa niż byłoby to u innych firm.
Sprzątanie domów i mieszkań wyceniamy dla każdego klienta indywidualnie i bierzemy pod uwagę takie rzeczy jak: metraż powierzchni, rodzaj posadzek, ilość okien, ilość toalet, ilość zwierząt w domu, ilość domowników, zakres usług oraz indywidualne preferencje klientów.

Z powodu dużego zróżnicowania usług, ceny ustalamy indywidualnie. Nie zwiększamy cen po ich wcześniejszym ustaleniu oraz nie pobieramy opłat w przypadku braku usunięcia zleconej usterki (dotyczy napraw w domu klienta)

Definiowanie i zarządzanie cenami z tytułu proponowanych usług umożliwia dodawanie nowych cen, poziomów cen i rabatów z uwzględnieniem wcześniejszej współpracy z klientem. Stąd wszelkie pakiety nakierowane są na indywidualne potrzeby klienta. Realizujemy zlecenia nietypowe indywidualne, dopasowane do Naszego klienta.