Sponsor reprezentacji

CUD Energy to nie tylko usługi. Również bardzo aktywnie wspiera sport. Współpraca obejmuje również działania na rzecz młodzieży  jako sponsor reprezentacji. Działania jako sponsora zdecydowanie przekraczają po za to, co  zostało zapisane w umowach.  Jako sponsor strategiczny ma ambitne plany. Nasi kibice będą mogli brać udział w  wielu akcjach promocyjnych organizowanych przez CUD Energy.  
Jako sponsor reprezentacji aktywnie  wspieramy idee sportu, a działania sponsoringowe to integralna część strategii marki. Informujemy że w najbliższym czasie również będziemy szczególnie aktywni w wypełnianiu swojej misji na rzecz sportu.  To odpowiedzialność jak i powód do dumy.  Wierzymy że w nowy sezon wjedziemy pełni energii i pasji by nieść radość naszym kibicom. Budując w ten sposób nową jakość. Od wielu lat staramy staramy się aktywnie pomagać i wspierać działania klubu. Zależy  nam by aktywnie uczestniczyć w życiu mieszkańców a przede wszystkim w edukacji sportowej młodzieży.
Jako sponsor aktywnie angażowaliśmy  się w organizację wielu przedsięwzięć, których celem była nie tylko ekspozycja marki,  lecz głównie kontakt z kibicami. CUD Energy jest również aktywnym mecenasem lokalnego sportu. Sport wyzwala emocje niezależnie  od aktywnego czy biernego w nim  uczestnictwa.  CUD  Energy aktywnie wspiera promocję  zdrowego trybu życia,   rozwój sprawności fizycznej i sport w wymiarze profesjonalnym.  Mając świadomość , że sukcesy młodych zawodników   możliwe są głównie dzięki ich determinacji oraz współpracy rodziców, jak również trenerów i całego sztabu. Wspieranie to wszelkie działania powodujące pozytywną zmianę w samopoczuciu i zachowaniu naszej młodzieży.  Firma aktywnie wpiera organizowane w regionie imprezy sportowe dla najmłodszych i finansuje działania młodzieżowych sekcji piłkarskich.
Chcąc organizować coś szalonego już wkrótce będziesz mógł wraz z nami towarzyszyć w „Strefie wariata”